Dlaczego warto dołączyć do holidon.pl?
To proste! Zadbamy o profesjonalną, skuteczną i kompleksową reklamę Twojego obiektu.

 

Sprawdź nas za darmo
Przez pierwsze 14 dni możesz testować nasze usługi bez żadnych opłat i zobowiązań.
Bezpłatna strona internetowa Twojego obiektu
W ramach Twojego ogłoszenia, stworzymy dla Ciebie własną stronę internetową, z Twoim adresem www bez dodatkowych opłat.
Międzynarodowy zasięg
Twoje ogłoszenie i strona internetowa w serwisie holidon.pl będą emitowane w 3 językach: polskim, niemieckim i angielskim. Bez dodatkowej pracy i kosztów z Twojej strony.
Wysokie pozycje w wyszukiwarkach
Zadbamy, aby Twoje ogłoszenie osiągnęło wysokie pozycje w wyszukiwarkach, zarówno we frazach polskich, jak i niemieckich i angielskich.
Pomoc i wsparcie
Zapewnimy Ci pomoc i wsparcie techniczne, zarówno przy dodawaniu, jak i zmianach w ogłoszeniu. Jeżeli będziesz mieć problem, postaramy Ci się pomóc.
Lokalizacja i dojazd
Twoi Klienci z łatwością będą mogli odnaleźć Twój obiekt na mapie i wytyczyc dogodną trasę dojazdu z dowolnej lokalizacji.
Rezerwacje i kontakt
Twoi potencjalni Klienci z łatwością będą mogli się z Tobą skontaktować i wysłać zapytanie o nocleg. Prosty formularz zawiera podstawowe informacje, takie jak termin, ilość osób, dane kontaktowe. Jeżeli będziesz dysponować wolnymi miejscami będziesz mógł sfinalizować transakcję na własną rękę, bez zbędnych prowizji.
System ocen
Użytkownicy, którzy znają Twój obiekt mogą poddać go swojej ocenie, w skali 1-10. Informacja o ocenach widoczna jest przy każdym ogłoszeniu.
Promocje i oferty specjalne
W ramach Twojego ogłoszenia możesz bezpłatnie dodawać promocje i oferty specjalne. Imprezy okolicznościowe, przeceny w martwym sezonie, pakiety grupowe, wymyśl coś i po prostu dodaj jako oferta specjalna.
Jest jeszcze coś...
o czym przekonasz się dołączając do grona Użytkowników holidon.pl. 

 

Nie czekaj, sprawdź już teraz

 
Wir empfehlen